Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri

Asker Gölünde Serinleme Keyfi

Genç’te etkili olan sıcak havalardan bunalan çocuklar ve gençler halk arasında Asker Gölü” olarak adlandırılan gölde yüzerek serinliyor.

Asker Gölünde Serinleme Keyfi
11 Temmuz 2017 - 23:10 'de eklendi. 806 Bingöl Çapakçur Gazetesi

Genç’te etkili olan sıcak havalardan bunalan çocuklar ve gençler halk arasında Asker Gölü” olarak adlandırılan gölde yüzerek serinliyor.

Kavurucu sıcaklıkların etkili olduğu Genç’te vatandaşlar sıcak havalardan korunmak ve serinlemek için çareler arıyor. En çok da çocukların farklı arayışlara girdiği Genç’te çocuklar ve gençler serinlemek için gölleri tercih ediyor. Her yaz olduğu gibi bu yaz çocuklar ve gençler Genç sınırları içerisinde yer alana ve halk arasında Asker Gölü” olarak adlandırılan gölde yüzerek serinlemektedir. Her yaz aylarında çocuklar ve gençlerin büyük ilgisine maruz kalan Asker gölü dolup taşmaktadır.

“EN BÜYÜK EĞLENCELERİMİZDEN BİRİSİ YÜZMEK”

Sıcaklıklardan bunaldıklarını belirten çocuklar, “Sıcaklıklar bizi epey bunalttı. Biz de serinlemek için buraya geliyoruz. Her yaz geldiğinde en büyük eğlencemiz olan yüzmek için ilçemizde bulunan göllere akın ediyoruz. Yüzerek hem serinliyoruz hem de arkadaşlarımızla güzel vakit geçiriyoruz” ifadelerini kullandı. (Genç gazetesi)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT


Yasal Uyarıdır:Çapakçur Gazetesi'nde yer alan içeriklerin her hakkı saklıdır. Web sitesi içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, başka web sitelerine, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ve web ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. Aksi durumda hukuki işlem başlatılır.

İnstagram hesabımızı takip ettiniz mi? Tıklayın: @capakcurgazete  
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER