Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri

Sevgili Koçlar saat 03:51 Ay-Satürn görünümü, iş veya özel hayatımızla ilgili bazı durumların bizi endişeye sürüklemesi halidir. Daha fazla meselelerin üzerinde dururuz.

Saat 03:57 Güneş-Mars kavuşumu, yetenekli olduğunuz alanlarda yeni bir projenin başlatılması, daha önceden başlanmış bir işin tamamlanması ve yeni bir hedefin belirlenmesi yönünde önem taşıyor. Çocuklarla ilgili konuları da vurgulayıcıdır. Bir evlat sahibi olmak veya evladınız için yeni bir şeyler yapmak anlamına da gelir. Aşkı işaret eder. Cinselliğin yükselişidir. Kendinize güven duygunuz, sizi arzuladığınız bir hedefe ulaştırabilir. Yaratıcı bir enerjidir. Kişi neyi istiyorsa onun peşinden gidebilir ve buna göre eylemde bulunur. Açık ve gayet net bir şekilde yaptığıyla gurur duyar. Eğer şu anda bir probleminiz var ve içinden çıkamıyorsanız, bu görünüm size nerede yanlış yaptığınızı ve neyi değiştirmeniz gerektiğini hatırlatacaktır. Benim tavsiyem ne karar verirseniz verin, bunun sorumluluğunu kabul ederek adım atın. Düşünün ve taşının. Ona göre hareket edin. Böylece doğru ilerlersiniz.

Saat 09:30-18:37 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Her konuda titiz düşünüldüğü için, gözümüze hep olumsuzluk çarpar. Tabii ki, çevrenizle iletişiminize dikkat etmeniz faydalıdır. Ufak şeylerin sizi gerginleştirmesi, sabırsızlık, çabuk sinirlenme gibi durumlar oluşabilir. Bütün bu ruh hallerini normal karşılamalı, sakin olmalıyız.

Saat 14:31 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, çevrenizle aranızdaki her türlü ilişkide ve özel hayatınızla ilgili konularda geçmişten ziyade geleceği merkez almanın yararlı olacağını işaret ediyor. Sağlığınız, çalışma hayatınızla ilgili meselelerin gayet titiz ve dikkatli şekilde gözden geçirilmesinin faydalı olacağını vurguluyor.

Saat 18:37 Ay-Terazi burcu geçişinde, partnerimiz, ailemiz veya çevremizde bulunan kişilerle olan ilişkimizde uzlaşının önemini işaret ediyor. Bu pek işimize gelmeyebilir. Bildiğimiz gibi hareket etmek isteyebiliriz. Ancak başkalarının sesine kulak vermemiz, anlaşmaya çalışmamız yararlı olabilir. En azından huzursuz olmak istemiyorsak. Burada şu husus çok önemli. Bize karşı çıkan kişi veya kişilerin hayatımızdaki önemi nedir? Buna bakalım.

Günün güzellikleri sizlerle olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,

SON DAKİKA HABERLERİ