Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri

Sevgili Akrepler saat 03:51 Ay-Satürn görünümü, arkadaşlarımıza maddi ve manevi anlamda yardımcı olmaya çalışmanın, bu yöndeki sorumlulukların işaretçisidir. Parasal anlamda kimseye sıkıntımızı dile getirmeyiz. Kendi görüşlerimizi hislerimizi başkalarıyla paylaşırken, onların aksi yöndeki fikirlerini anlamaya çalışmak kolay olmayabilir.

Saat 03:57 Güneş-Mars kavuşumu, bir hedef belirleyerek o işin üzerine gitmenizi, amacınıza uygun şekilde ilerlemenizi sağlayıcıdır. Gururlu tepkilerde bulunmak yerine azimli ve kararlı şekilde dışarıyla kurulan temastır. Sorumluluk almak ve bunu başarılı şekilde yerine getirmektir. Plan ve projeler için olumlu bir zamanı işaret eder. Verilen kararlar ilerisi adına faydalı şekilde gelişir. İş hayatından özel yaşama kadar her alanda kişinin kendine verdiği bir sözdür. Mücadele olsa bile, insanın yılmadan inandığı bir yolda ilerlemesinde bu görünüm teşvik edicidir.

Saat 09:30-18:37 arasındaki Ay-Boşluk süresince çevremize sıcak davranmayabiliriz. Onlardan ilgi bekleriz. Önemli ve acil işlerimizi halletmek için bazı kişilerden yardım almamızda veya onlara yardımcı olmamızda yarar var.

Saat 14:31 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, insanlarla olan özel veya iş anlamında kurulan ilişkilerin göstergesidir. Plan ve projeler karşılıklı çıkarlar gözetilerek yürürlüğe konulur. Her madde gözden geçirilir. Bu size hem iş hem kişisel yaşantınızda kazanç sağlar. Geleceğe dönük düşünmeliyiz.

Saat 18:37 Ay-Terazi burcunda ilerleyecek. Bu geçiş, başkalarıyla olan her türlü ilişkimizin mercek altına alınmasını sağlıyor. Biz neler bekliyoruz, ne gibi sıkıntılarımız var ve şu andaki mevcut durumdan hoşnut muyuz? Bütün bunları önemseyeceğiz.

Günün güzellikleri sizlerle olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,

SON DAKİKA HABERLERİ