Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri

Sevgili Aslanlar saat 03:51 Ay-Satürn görünümü, çocuklarımız, kişisel ihtiyaçlarımız, toplumsal konular, güvenlik, işlerimiz ve de bakım, onarım gibi giderlerimizi gözden geçirmeliyiz. Bizimle aynı görüşte olmayan kişilerle iletişimi, duygusal meseleleri olgunlukla ele almalıyız.

Saat 03:57 Güneş-Mars kavuşumu burcunuzda gerçekleşiyor. Bu açıdan bir kalkınma planı gibi değerlendirilir. Adım atmak veya yürürlüğe koymak istediğiniz projeleriniz için olumludur. Kişisel anlamda size eylemde bulunma ve tutkulu şekilde hareket etme azim ve cesareti kazandırır. Yaratıcı olmanızı sağlar. Kendinizle gurur duyarsınız ve yaptıklarınızdan emin olursunuz. Aktif bir şekilde çalışırsınız. Bu görünüm durmak değil ileri gitmek beklemek değil, adım atmaktır. Eğer bir şeyleri beğenmiyorsanız, sizi rahatsız ediyorsa bunları değiştirmek için bu enerjiden yararlanabilirsiniz. Şunu unutmayınız. Güven ve cesaret size ait iki önemli değerdir. Bu iki değeri, başarılı olmak istediğiniz bir alana yönelttiğinizde sonuç gerçekten olumlu olacaktır.

Saat 09:30-18:37 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Alışverişte alacağımızı vereceğimizi iyi bilelim. Sağlık giderleri, kişisel bakım, temizlik ve düzenlemeler için bir miktar para harcayabiliriz.

Saat 14:31 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, ileriyi hedef alarak ilişkiler kurmanın ve bu yönde ilerlemenin kişisel gelişiminiz yönünde önemini vurguluyor. Bizler de bunu merkez alarak sosyal hayatımızı ele alacağız. Boş işler yerine, gerçekten yararlı olana yöneleceğiz.

Saat 18:37 Ay-Terazi burcu geçişinde, çevremizdeki insanlarla ilişki kurma arzumuz da yoğunlaşıyor. Dengeli bir şekilde iletişimde bulunmak isteyeceğiz. Ne karşımızdaki kişi ne de biz, üstünlük yarışında değiliz. Nazik bir şekilde konuşmak, fikirlerimizi paylaşmak niyetinde olacağız.

Günün güzellikleri sizlerle olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,

SON DAKİKA HABERLERİ