Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri

Sevgili Balıklar, Saat 02:20 Ay-Merkür kavuşumu, ilişkimiz başta olmak üzere ailevi, iş veya farklı konularda titiz bir gözlemde bulunmanın işaretçisidir. Neler pürüz yaratıyor, neler bizi rahatsız ediyor veya içinden çıkamıyoruz bütün bunları gözden geçiririz. Partnerimiz veya başkalarının eleştirel tutumlarından hoşlanmayız. Eğer bir sorun varsa birlikte konuşulmalı diye düşünürüz. Sevgilimizin iş veya sağlık problemleriyle ilgileniriz. Bir yanımız bağlanmaya, özverili davranmaya açıktır. Ancak diğer yanımız, başkalarından gelecek tepkilere göre değişebilir. Kim nasıl yaklaşırsa ona göre bir tavır alırız.

Saat 05:46 itibariyle Ay-Neptün karşıtlığı meydana geliyor. İlişkinizi gözlem altına almanızı ve eğer bir problem varsa bunları mutlaka çözüme kavuşturma arzumuzun işaretçisi oluyor. Bir yandan eleştiririz, diğer taraftan vazgeçemediğimizi düşünürüz. Genel olarak hayata tutunmaya, gayretle bir şeylerin üstesinden gelmeye ve de huzura kavuşmayı da dileriz.

Saat 10:32 Güneş-Chiron karşıtlığı, beraberlik, ortaklık, boşanma, sözleşme, kontratlar, hukuk davaları, işbirliği gibi kısaca bir başka kişiyle alakalı her türlü bağlantının mutlaka ele alınarak akıllıca değerlendirilmesi gerektiğini gösteriyor. Zaaflarınızın kurbanı olmayınız. Eğer aynı yolda ilerlenecekse, herkesin kendi payına düşeni yapması gerekiyor.

Saat 13:35 Ay-Pluto görünümü size kuvvet aşılıyor. Kendiniz adına düşündüğünüz ne varsa onu gerçekleştirmeniz için size ışık oluyor.

Saat 22:10 Ay-Satürn görünümü, bizimle aynı görüşte olmayan kişilerin üzerimizdeki baskısı bizi yorabilir. Aynı dilden konuşmadığımızı fark edebiliriz. Ancak bu düzenin içinde yer aldığımız için mecburen katlanmaya çalışıyoruz.

Not: 18-24 Eylül haftası yorumlarınız alttaki linktedir. Burcunuzu neler bekliyor. Bu hafta ne gibi gelişmeler yaşanabilir. Gözden geçirmenizde yarar var.

https://www.mynet.com/18-24-eylul-2017-haftalik-burc-yorumlari-yeniaya-dogru-burclari-neler-bekliyor-1209058-mykadin

Gönülden sevgilerimle,

SON DAKİKA HABERLERİ