Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri

Sevgili Başaklar Saat 02:20 itibariyle etkili Ay-Merkür kavuşumu, düşüncelerinizi ifade etmekten, etrafınızdaki durumları yine kendi titiz bakış açınızla ele almaktan hoşlanırsınız. Bazen çevrenizi, bazen de kendinizi eleştirmeniz mümkündür. Duygularınız mesafelidir.

Saat 05:46 Ay-Neptün karşıtlığı, huzur bulmak, güzel sözler söylemek, endişelerimizden kurtulmak arzumuzu işaret ediyor. Gönlümüz huzur bulmak ve problemleri geride bırakmak isteyecektir. Buna fazlasıyla ihtiyacımız var.

Saat 10:32 Güneş-Chiron ilişki meselelerindeki hassasiyetin, incelemede bulunmanın, yanılmamak için aklınız başında hareket etmenin doğru olacağını gösterir. Partnerinizin zayıflıklarının, karakter yapısının, ilişkiye bakış açısının gereğinden fazla iyi niyetli bir şekilde ele alınması nasıl yanlışsa, sürekli her şeyi kurcalamanız, endişe içinde hareket etmeniz, eleştirilerde bulunmanız da yanlıştır. Bu görünüm bekar Başakların uyumlu, hassas ve sevmeyi bilen bir kişiyle evlenmeyi tercih ettiklerini gösterir. Bazı Başaklar böyle bir görünüm sebebiyle, istedikleri gibi birini bulmalarının mucize olduğunu düşünebilirler.

Saat 13:35 Ay-Pluto görünümü derinlerinizde bulunan tüm gizli duyguları ortaya çıkartıcıdır. Ne olacaksa bir an önce yapılmalı ve isteklerime kavuşmalıyım diye düşünebilirsiniz.

Saat 22:10 Ay-Satürn görünümü, partnerimizle sevgi bağı kurmak, duygularımızı paylaşmak, ondan ilgi görmek isteğimizi işaret ediyor. Buna ihtiyacımız var. Çünkü şu aralar sorumluluklarımız bizi yoruyor. Her iki alanda da hassasiyetimiz bir hayli yüksek.

Not: 18-24 Eylül haftası yorumlarınız alttaki linktedir. Burcunuzu neler bekliyor. Bu hafta ne gibi gelişmeler yaşanabilir. Gözden geçirmenizde yarar var.

https://www.mynet.com/18-24-eylul-2017-haftalik-burc-yorumlari-yeniaya-dogru-burclari-neler-bekliyor-1209058-mykadin

Gönülden sevgilerimle,

SON DAKİKA HABERLERİ