Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri

Sevgili Boğalar Saat 02:20 Ay-Merkür kavuşumu, hangi mesele olursa olsun, durumunuzu titizlikle gözden geçirirsiniz. İşinizden, çocuklarınızdan, ilişkinizden söz etmeyi seversiniz. Yerli yerinde olsun istersiniz hayatınız. Düzenli, verimli, sağlıklı, huzurlu yaşamak istersiniz. Başkalarının size karşı olan yaklaşımlarına dikkat edersiniz. Aşkta ince eleyip sık dokursunuz. Endişeli düşünebilirsiniz. Bunun nedeni, her şeyin düzgün olması içindir.

Saat 05:46 Ay-Neptün karşıtlığı, aşkta ve hayatın genelinde sizin için güven olgusu önemli hale geliyor. İlişkide engeller olmamalı, her iki taraf da hayattan zevk alabilmelidir. Ancak böyle olursa insan hissettiğinin tadına varabilir diye düşünürsünüz.

Saat 10:32 Güneş-Chiron karşıt etkisi altında, aşk hayatınız, işiniz, hobileriniz, çocuk ve yaratıcı çalışmalarınızla alakalı konularda bir karar vermeden önce, ne istediğinizi kafanızın içinde bir oturtmanızda yarar var. Öncelikleriniz ne ise, ona göre seçimlerde bulunmalısınız. Hayallerinizi gerçekleştirmek için ilham gücünüz, inancınız, iyi kalpliliğiniz, duyarlılığınız gayet yüksek. Fakat bu duyarlılığın birileri tarafından kullanılmasına izin vermemeli, akıllıca hareket etmeliyiz. Böylece amacımıza hiç kimsenin kurbanı ve kölesi olmadan ulaşmış oluruz.

Saat 13:35 Ay-Pluto görünümünde, duygularımız öylesine yoğun ve öylesine güçlüdür ki, ilişkimizi içeren konularda partnerimizin her bir hareketi ve bize yönelik her tavrını gözlemlemeye çalışırız. Konuşurken kullandığı sözcüklerin ardında neler saklı çözmek isteriz.

Saat 22:10 Ay-Satürn görünümü, toplumsal ilişkilerimizde şefkatli, sevecen ve başkalarına karşı yardımcı olmaya çalışacağız. Çünkü maddi ve manevi anlamdaki ihtiyaçlarımız için desteğe ihtiyacım var.

Not: 18-24 Eylül haftası yorumlarınız alttaki linktedir. Burcunuzu neler bekliyor. Bu hafta ne gibi gelişmeler yaşanabilir. Gözden geçirmenizde yarar var.

https://www.mynet.com/18-24-eylul-2017-haftalik-burc-yorumlari-yeniaya-dogru-burclari-neler-bekliyor-1209058-mykadin

Gönülden sevgilerimle,

SON DAKİKA HABERLERİ