Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri

Sevgili İkizler, Saat 03:05 Ay-Güneş olumlu görünümü, geleceği görmenizi sağlayan bilinciniz, hangi konuda nasıl karar vermeniz gerektiği hususunda sizi uyandırıcıdır. Arkadaşlık duygunuz, yeni insanlarla tanışma arzunuz ön plandadır. Ancak bağımlılık içeren duygusal bir ilişkide kaybolup gitmekten hoşlanmayabilirsiniz. Bugün sizinle bir arada olan kişiler, heyecan verici yanlarınıza tanık oldukları gibi, sizin ne kadar orijinal ve farklı bir kişi olduğunuzu fark edebilirler. Ancak sınırlarınızı ihlal eden, size rakip olmaya çalışan kişilere müsaade etmeyeceğiniz gayet açıktır.

Saat 17:54 Merkür-Chiron arasındaki zorlu görünümle başlıyor. İç dünyanızda, eviniz sınırlarında ve ilişkilerde zayıf yönlerimizi yüzeye çıkaran bu görünüm problemlere neden olabilir. Öğrendiklerinizi, bildiklerinizi uygulamaya dökmekte zorlanabilirsiniz.

Saat 18:55 Ay-Jüpiter görünümü, bizi anlayacak, sıkıntılarımızı veya düşüncelerimizi dinleyecek kişilere ihtiyaç duyarız. Bizi zorlayan, yoran, anlamamakta ısrar eden kim olursa olsun canımızı sıkabilir.

Gün boyu huzur, güvence, bereket ve şans yanınızda olsun. Yürek dolusu sevgilerimle,

SON DAKİKA HABERLERİ