Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri

Sevgili İkizler Saat 02:20 Ay-Merkür kavuşumu, ailevi veya özel konularda biraz eleştirel davranırsınız. Sizi endişelendiren sorunlar vardır. Bunların mutlaka düzelmesi gerekliliği sizi düşündürüyordur. Ev içinde düzenleme, ihtiyaçların satın alımı, temizlik, onarım gibi işlerinizle uğraşabilirsiniz. Geçmişte yaşanmış bir takım meseleler aklınıza gelebilir. Bunlar hakkında fikirlerinizi dile getirirsiniz.

Saat 05:46 Ay-Neptün karşıtlığı, kararlarınızı bilinçli şekilde gözden geçirmenizin mutlak gerekli olduğunu gösteriyor. Ayrıntılar bir hayli dikkatinizi çeker, işlerinizi halletme istersiniz. Fakat sıkıntıya da gelemezsiniz.

Saat 10:32 Güneş-Chiron karşıtlığı, hassas düşünmenin, zora pek gelememenin, kırılgan ve kabullenici tarzda hareket etmenin işaretçisi. Siz disiplinli çalışmakta çoğu zaman zorlanmaktasınız. İşinizle alakalı konularda bazen gereğinden fazla verici, fedakar davranmakta kimi zaman da her şeyden uzak durmaktasınız. Sanki birilerinin gelip sizi kurtarmasını, önünüze altın tepsiyle gelip bir şeyler sunmasını bekliyorsanız tabii ki bu karşıtlık etkisi altında endişelenebilirsiniz. Burada asıl yapılması gereken dürüst bir şekilde ne isteğinizi, geleceğinizle alakalı ne gibi beklentileriniz olduğunu bir daha düşünmek ve ideallerinize sahip çıkmaktır.

Saat 13:35 Ay-Pluto görünümü, zihinsel ve duygusal anlamda derinleşmemizi sağlayıcıdır. İhtiyaçlarımızı daha fazla önemseriz. Kim bize karşı ve kim bizimle beraber? bunları bilmek isteriz.

Saat 22:10 Ay-Satürn görünüm etkisinde hassasız. Sorumluluklarımız bir hayli yoğun. Dışarıda ılımlı bir şekilde davranmaya çalışıyoruz. Ancak iş ortaklığı veya ilişkilerimizde şu aralar üzerimizde bir hayli baskı var. Anlayış ve sevgi ihtiyacımız bir hayli yoğun olacak.

Not: 18-24 Eylül haftası yorumlarınız alttaki linktedir. Burcunuzu neler bekliyor. Bu hafta ne gibi gelişmeler yaşanabilir. Gözden geçirmenizde yarar var.

https://www.mynet.com/18-24-eylul-2017-haftalik-burc-yorumlari-yeniaya-dogru-burclari-neler-bekliyor-1209058-mykadin

Gönülden sevgilerimle,

SON DAKİKA HABERLERİ