Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri

Sevgili Oğlaklar Saat 02:20 Ay-Merkür kavuşum etkisinde, bilgilenme, düzenleme, işlerlik kazandırma yönündeki işlerimizi düşünürüz. Aklımızın yatmadığı hiçbir şeyi kabul etmeyiz. Titizleniriz. Mesafeliyizdir. Dışarıda gerçekleşen bir ters olay, kişi veya durumların üzerinde dururuz. Bunların nedenleri üzerinde düşünürüz.

Saat 05:46 Neptün ile karşıtlık oluşturacak Ay etkisinde, dinlenmek arzumuz bir hayli yükseliyor. Sözleriniz gayet mantıklıdır ve şefkat duygunuz ön plandadır. Ancak tavırlarınız, size nasıl yaklaşıldığına bağlı olarak değişebilir.

Saat 10:32 Güneş-Chiron karşıt görünümü, bilginizi, tecrübenizi, iyi niyetinizi ve tüm sevimliliğinizle insanlara destek amaçlı sunmaktasınız. Ancak bütün bunlara rağmen ileri adımları atmakta zorlanıyorsunuz. Fazla dağılmış durumdasınız. Zamanınızın tümünü alan işlerinizi artık bir düzene koyma vaktinizdir. Yoksa asıl yapmanız gereken işleri, atılımı gerçekleştirmeniz mümkün olmaz.

Saat 13:35 Ay-Pluto görünümü sizi gerek aşk, gerekse hedefleriniz anlamında destekliyor. Bu gücün özünde başarı hırsı yatmakta. Birilerinin kontrolü ele geçirmemesi için, siz onlardan önce davranarak ipi göğüsleyen taraf olmak niyetindesiniz.

Saat 22:10 Ay-Satürn görünümü, çevremizde bulunan kişilerle ilişkimizi ılımlı, sevgi dolu şekilde düzenlemeye çalışsak da, bir şeyler mecbur olmak, sorumluluklar bizi bir hayli yoruyor.

Not: 18-24 Eylül haftası yorumlarınız alttaki linktedir. Burcunuzu neler bekliyor. Bu hafta ne gibi gelişmeler yaşanabilir. Gözden geçirmenizde yarar var.

https://www.mynet.com/18-24-eylul-2017-haftalik-burc-yorumlari-yeniaya-dogru-burclari-neler-bekliyor-1209058-mykadin

Gönülden sevgilerimle,

SON DAKİKA HABERLERİ