Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri

Sevgili Teraziler Saat 02:20 Ay-Merkür kavuşumu, iki yönlü bir tavır, düşünce ve duruşun işaretçisi olabilir. Bir yanıyla tüm düşüncelerimizi içimize atarız, endişeleniriz. Diğer yanıyla bir şeyleri düzeltemediğimizde eleştiri oklarını kendimize veya başkalarına fırlatırız. Söyleniriz, yazarız, dertleşiriz. Meseleleri mantıklı bir şekilde ele alsak, belki de halledilmeyecek sorun yoktur. Ancak biz tam tersine kendimizi kurban gibi hissedip tepkide bulunabiliriz. Bu biraz da dünyaya, insanlara, olaylara duyduğumuz kırgınlıktır. Çözüm yolu, öncelikle sakinlikten geçiyor. Hiç kimse, mükemmel değildir. Bunu unutmayalım. Bu saatlerde rahatlayın, gevşeyin lütfen.

Saat 05:46 Ay-Neptün arasındaki karşıtlık, hassas düşünmenize neden olabilir. Ne fazla iyi niyet ne de abartılı bir hassasiyet içinde durumunuzu ele almayınız. Çünkü bir ufak sorun olsa, bunu gözünüzde büyütebilirsiniz. Sonra da yanlış mı düşündüm acaba deyip geri adım atmaya kalkışırsınız. Böyle çelişkiler hissederseniz, çok önemli bir karar vermeye kalkışmayınız.

Saat 10:32 Güneş-Chiron karşıt görünümü iş konularındaki kararsızlığın, genel olarak hassasiyetin, aklınız ile alışkanlıklarınız arasında kalarak bir türlü ne yapacağınızı bilememenin getirdiği sıkıntıları göstermektedir. İyi niyetli düşünseniz olmaz, fazla endişeli olsanız ilerlemek mümkün olmaz. Hani eskilerin deyimiyle aşağı tükürsek sakal, yukarı tükürsek bıyık misali kalakalırız. Peki ne yapılmalıdır? Duygusal ve fiziksel zaaflarımızın farkında olmamız gerekir. Mantıklı düşünülmeli, alışkanlıklarınızın esiri olmamalısınız.

Saat 13:35 Ay-Pluto olumlu görünümü, her konuda kazançlı çıkma arzunuzdur. Geleceğimizi garanti altına alma ihtiyacınız her zamankinden çok daha yükselir.

Saat 22:10 Ay-Satürn görünüm etkisinde, anlayışlı olmaya, insanlara destek olmaya çalışıyoruz. Ancak bulunduğumuz yer, ortam şartları ve karşılaştığımız insanlar bizi bazen öyle yoruyor ki, acaba neler olacak diye düşünmeden edemiyoruz. Sezgilerimiz bugün bir hayli yüksek. Bazı insanların hiç de iyi niyetli olmadıklarını görmek canımızı sıkıyor.

Not: 18-24 Eylül haftası yorumlarınız alttaki linktedir. Burcunuzu neler bekliyor. Bu hafta ne gibi gelişmeler yaşanabilir. Gözden geçirmenizde yarar var.

https://www.mynet.com/18-24-eylul-2017-haftalik-burc-yorumlari-yeniaya-dogru-burclari-neler-bekliyor-1209058-mykadin

Gönülden sevgilerimle,

SON DAKİKA HABERLERİ