Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri

Sevgili Yaylar Saat 02:20 Ay-Merkür kavuşumunda, aklımız bir şeylere takılabilir. Nasıl halledeceğimizi, çözüm yolu bulacağımızı düşünürüz. Eğitimden iş hayatına kadar tüm meseleler hepimiz için bu saatlerde etkindir. Bu konular üzerinde dururuz. Sorumluluklarımız, işlerimiz, ailemizle ilgili olarak titizleniriz. Bazı kişilerin canımızı sıktığını, bizi huzursuz ettiğini düşünürüz.

Saat 05:46 Ay-Neptün karşıtlığında, ufak bir terslik bile sizi sıkar. Detaylar, sorumluluklar sizi yorduğu için, bulunduğunuz ortamdan uzaklaşma ihtiyacı duyarsınız.

Saat 10:32 Güneş-Chiron karşıtlığında, ailevi düşkünlüğün, duygusal bağlılık ihtiyacınızın, huzurlu bir ortam yaratma çabanızın ve bu konulardaki hassasiyetinizi belirginleştirir. Ancak dış dünyanın kurallarına uyma mecburiyeti, çalışmak zorunluluğu şöyle bir keyifli yaşam sürmenizin önünde engeller oluşturduğu için kendinizi pek huzurlu hissetmezsiniz. Gönlünüzce bir yaşamın hayalini kurarsınız. Belki de en zayıf noktanız budur. Bu enerji, işlerinizi düzene koyarak, idealinizdeki gibi bir hayat sürebilme yolunda düşünmenizi sağlar.

Saat 13:35 Ay-Pluto görünüm etkisi altında, tutkularımız öylesine güçlüdür ki, hiç kimse ve hiçbir neden sizi aşktan uzaklaştıramaz. Zorlasa da, kendisine tutsak etse de, aşkın peşinden koşmak gerektiğini düşünürsünüz.

Saat 22:10 Ay-Satürn görünümü, ailemizden beklendiğimiz sevgi ve ilginin işaretçisidir. Duygusal anlamda bizi anlayacak, hassasiyetimizin farkında olan insanlara ihtiyacımız var. Sorumluluklarımız bizi yoruyor. Bu saatlerde pek keyifli değilizdir.

Not: 18-24 Eylül haftası yorumlarınız alttaki linktedir. Burcunuzu neler bekliyor. Bu hafta ne gibi gelişmeler yaşanabilir. Gözden geçirmenizde yarar var.

https://www.mynet.com/18-24-eylul-2017-haftalik-burc-yorumlari-yeniaya-dogru-burclari-neler-bekliyor-1209058-mykadin

Gönülden sevgilerimle,

SON DAKİKA HABERLERİ