Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri

Sevgili Yengeçler Saat 02:20 Ay-Merkür kavuşumu, çevremizde olan biteni iyi bir şekilde gözlemleriz. Bazen her şey gözümüze ters gözükür. Bunları düzeltmek isteriz. insanların tavırlarına, temizliklerine, duruşlarına önem veririz. Yakınlarımız, ailemiz, komşularımız, oturduğumuz çevreyle ilgileniriz. İçimizden gelen bir dürtüyle, yanlışlara ses çıkarırız, eleştiririz.

Saat 05:46 Ay-Neptün karşıtlığında hayatı güzel yanlarıyla ele almak isteyeceğiz. Ancak bir sorun varsa, tabii ki gerçekçi olmamızda yarar var.

Saat 10:32 Güneş-Chiron karşıtlığı, eğitimden iş hayatına kadar her alanda kadere teslim bir şekilde yaşamanın, esen rüzgarlara kendimizi bırakarak uçuk hayallerin peşinden koşmanın doğru olmayacağını, bizi birilerinin kurtarmasını beklemek yerine, sabırlı ve azimli davranarak gelişebileceğimizi, büyüyeceğimizi işaret etmektedir. Katı, inatçı veya tam tersine aşırı uyumlu davranmak nasıl yanlışsa, endişeli, memnuniyetsiz bir kişi olmanın da sakıncalarını bilmeliyiz.

Saat 13:35 Ay-Pluto görünüm etkisi altında, derinden derine ilişkimizle ilgili konuları gözden geçirebiliriz. Aranızdaki paylaşım duygusunun önemi son derece büyüktür.

Saat 22:10 Ay-Satürn görünümü, sevilmeye, ilgi görmeye, ılımlı davranışlara olan ihtiyacımızın göstergesidir. Ancak bunu bulmakta zorlanabiliriz. Bu bizi yorabilir.

Not: 18-24 Eylül haftası yorumlarınız alttaki linktedir. Burcunuzu neler bekliyor. Bu hafta ne gibi gelişmeler yaşanabilir. Gözden geçirmenizde yarar var.

https://www.mynet.com/18-24-eylul-2017-haftalik-burc-yorumlari-yeniaya-dogru-burclari-neler-bekliyor-1209058-mykadin

Gönülden sevgilerimle,

SON DAKİKA HABERLERİ