Çapakçur Gazetesi – Bingöl Haber

MURAT NEHRİ HAVZASI REHABİLİTASYON PROJESİ  BİREYSEL DANIŞMANLIK HİZMETİ ALIMI YAPILACAKTIR

MURAT NEHRİ HAVZASI REHABİLİTASYON PROJESİ  BİREYSEL DANIŞMANLIK HİZMETİ ALIMI YAPILACAKTIR
769
30 Ocak 2020 - 14:36

MURAT NEHRİ HAVZASI REHABİLİTASYON PROJESİ  BİREYSEL DANIŞMANLIK HİZMETİ ALIMI YAPILACAKTIR

Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Uluslararası Tarımsal Kalkınma Fonu (IFAD) arasında 15 Şubat 2013 tarihinde imzalanan kredi anlaşması ile yürürlüğe giren Murat Nehri Havzası Rehabilitasyon Projesi Orman Genel Müdürlüğü (OGM) koordinatörlüğünde yürütülmektedir.

 

Murat Havzası Rehabilitasyon Projesi görevlendirilmek üzere Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü Bingöl Orman İşletme Müdürlüğüne olmak üzere 1 (Bir) “Veteriner Hekim eya Zooteknist” ve 1 (Bir)  “Satın Alma Uzmanı” bireysel danışmanlık hizmet alımı yapılacaktır.

 

1 – İdarenin Adı   : Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü

2 –  İşin Adı         : Murat Nehri Havzası Rehabilitasyon Projesi, Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü Taşra Uygulama Birimine Bireysel Danışmanlık Hizmeti Alımı.

3 – Alınacak Danışmanlar:

– Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü Bingöl Orman İşletme Müdürlüğü Proje İl Ekibine; 1 (Bir) Veteriner Hekim veya Zooteknist (Aynı zamanda Cinsiyet Odak Noktası Olarak Görev Yapacak) Tam zamanlı bireysel danışman (Kadın) 1 (Bir)  Satın Alma Uzmanı Tam zamanlı bireysel danışman,

4- İlanın Yayınlanacağı Dokümanların Görülebileceği İnternet Adresi: İlan ve dokümanlar www.ogm.gov.tr adresindeki “Duyurular” başlığı altında yer alacaktır.

5- İlanın Yayınlanma Tarihi ve Süresi:  20/01/2020 – 03/02/2020 tarihleri arasında 14 (On dört) gün süre ile yayınlanacaktır. İlan süresi içerisinde Bingöl ilinde yerel gazetede ilan edilecektir.

6- Uzmanlarda aranacak nitelikler:  İdari Şartnamede belirtilmiştir.

7- Görev Yeri ve Süresi:

  1. a) Bingöl’de ikamet edecek; Bingöl İşletme Müdürlüğü bünyesinde görev yapacak, koordinasyon, izleme, raporlama ve gözetim için gerekli olduğu hallerde proje alanı içerisinde yer alan Elazığ iline düzenli olarak seyahat edilecektir. İhtiyaç duyulması halinde yurtiçinde diğer illere ve yurtdışına da görevlendirilebilecektir.
  2. b) 2 (İki) aylık deneme süresinin tamamlanmasının ardından, iş veriminin tatmin edici düzeyde olması halinde, maksimum 23 Ay olmak üzere yıllık yenilenebilir sözleşmeler yapılacaktır.

9-Danışmanlık Hizmet Alımı Usulü:
Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Uluslararası Kalkınma Fonu (IFAD) arasında 15 Şubat 2013 tarihinde imzalanan kredi anlaşması ile yürürlüğe giren Murat Nehri Havzası Rehabilitasyon Projesi kapsamında yapılacak danışmanlık hizmet alımları; 4734 Sayılı Kamu İhale Kanununun “İstisnalar” başlıklı 3/c Maddesine istinaden IFAD tarafından kabul edilebilir satın alma prosedürlerine uygun olarak temin edilecektir. Başvurular, idare tarafından oluşturulan komisyon marifetiyle evrak üzerinde incelenir.

İdare, evrak üzerindeki değerlendirmesini yaptıktan sonra uygun olan başvuru sahiplerini bu 10 (On) gün içerisinde mülakata tabi tutar. Evrak üzerinde yapılan değerlendirmede yeterli bulunan adaylar Mali teklif zarflarını mülakata gelirken yanlarında getireceklerdir. Teknik değerlendirme sonucunda en yüksek puanı alan ilk 5 (Beş) adayın Mali teklif

zarfları teklif verenlerin huzurunda açılarak bir tutanağa bağlanır.  Teknik ve mali değerlendirme sonucu toplam puanı en yüksek olan aday sözleşmeye davet edilir. (Teknik puan ağırlık katsayısı 0,50 – mali puan ağırlık katsayısı 0,50 olarak alınacaktır)

Not: Ödemeler fatura karşılığı aylık olarak yapılacak olup sözleşmeye davet edilen adaydan, sözleşme aşamasında vergi mükellefiyeti ve ilgili meslek odası kaydı

istenecektir.

10-Başvurular:

Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü, idari şartnamede belirtilen niteliklere uygun ve bahse konu görevleri yerine getirilebilecek uygun danışman adaylarını, başvuruda bulunmaya davet etmektedir.

Başvuruda bulunmak isteyen bireysel danışmanların,

1-         Aranılan nitelikleri ne oranda taşıdıklarını, “Uzmanlarda Aranacak Nitelikler” başlığı altındaki sıralamaya uygun olarak Türkçe hazırlayacakları özgeçmiş,

2-         Diploma (İlan tarihi itibariyle, mezuniyet tarihi üzerinden en az iki (2) yıl geçmiş olmalı)

3-         Erkek adaylar için Askerlik durum belgesi (askerliğini yapmış veya en az iki yıl tecilli)

4-         Dokümanlarda bulunan başvuru mektubu,

5-         Varsa özgeçmişi destekleyici belgeler (iş deneyimi, sertifika vs)

6-         Yerleşim yeri belgesi (Nüfus müdürlüğünden alınacak)

7-         Adli sicil kaydı

Evraklarını kapalı ve imzalı bir zarf içerisinde 11. Maddede belirtilen adreste bulunan İhale Birimine (Yunus AYDIN, Abdülgani BEYOĞLU veya idare tarafından görevlendirilebilecek bir personele) imza karşılığı elden teslim edecek veya posta-kargo yolu ile gönderebilecektir. Posta veya kargo yolu ile gönderilecek aşvuruların 03/02/2020 Pazartesi günü Saat:17:00’a kadar idareye ulaşması gerekmektedir. Gecikmelerden idaremizin hiçbir sorumluluğu olmamakla birlikte son başvuru saatinden sonra gelen başvurular dikkate alınmayacaktır. Başvurular başvuru saatinden sonra gelen başvurular dikkate alınmayacaktır. Başvurular sözleşmenin imzalanacağı şirket/büro/gerçek kişi adına yapılacaktır.

11- Başvuru Adresi ve İletişim Bilgileri:

  1. a) Adres: Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü, Üniversite Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi No: 123 ELAZIĞ
  2. b) Telefon: 0 (424) 241 11 13
  3. c) Faks Numarası: 0 (424) 241 11 19

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
KÖŞE YAZARLARI

Tüm Hakları Saklıdır. Lütfen Haberleri Kopyalamayınız. Sitemizden alınıp değiştirilen haberlerden Çapakçur Gazetesi Sorumlu Değildir. Gazetemiz Haber Ajanslarına abonedir.