Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri

Sancak Belediyesi, Memur Personel Alacak

Sancak Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilan ile belediye bünyesinde görevlendirilmek üzere memur personel alınacağı duyuruldu.

Sancak Belediyesi, Memur Personel Alacak
15 Temmuz 2017 - 0:35 'de eklendi. 990 Bingöl Çapakçur Gazetesi

Sancak Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilan ile belediye bünyesinde görevlendirilmek üzere memur personel alınacağı duyuruldu.

Bingöl Sancak Belediye Başkanlığı, İŞKUR resmi sitesinde bir ilan yayımladı. Yayımlanan ilanda talep edilen şartlara durumu uyan adayların başvuruları İŞKUR üzerinden alınacak. İşte detaylar:

Alım Yapılacak Meslek: 4 Beden İşçisi

Genel Başvuru Şartları: En az ilköğretim mezunu olmak, Geçici/tam süreli çalışmayı kabul etmek.

Genel Açıklamalar: Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Başvuranların kuraya katılmaları için işveren tarafından ayrıca davet yapılmayacaktır. İşgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. İşyerine ismi bildirilen ve kura sonucu talep sayısının 3 katı oranında belirlenen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Başvuru Süreci Yeri ve Şekli: Bingöl Sancak Belediye Başkanlığı işçi alım ilanına başvurular 14 Temmuz- 24 Temmuz 2017 tarihleri arasında İşkur aracılığıyla yapılacak.

Kura Süreci: Kura çekimi 28.07.2017 tarihinde, 11.00’de Bingöl Halk Eğitim Merkezinde Noter Huzurunda yapılacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT


Yasal Uyarıdır:Çapakçur Gazetesi'nde yer alan içeriklerin her hakkı saklıdır. Web sitesi içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, başka web sitelerine, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ve web ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. Aksi durumda hukuki işlem başlatılır.

İnstagram hesabımızı takip ettiniz mi? Tıklayın: @capakcurgazete  
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER