Üstyapı çalışmaları başladı -Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri
Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri

Üstyapı çalışmaları başladı

Bingöl Belediyesi, kentin muhtelif cadde ve sokaklarında üstyapı çalışmalarına start verdi.

Üstyapı çalışmaları başladı
19 Eylül 2017 - 0:43 'de eklendi. 657 Bingöl Çapakçur Gazetesi

Bingöl Belediyesi, kentin muhtelif cadde ve sokaklarında üstyapı çalışmalarına start verdi.

Bingöl Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü’nden yapılan açıklamada, üstyapı çalışmalarına Saray Mahallesi’nden başlandığı belirtildi.

Çalışma kapsamında doğalgaz çalışmalarından dolayı tahrip edilen yolların da onarılacağı belirtilen açıklamada, “Üstyapı çalışmaları kapsamında İnalı Mahallesi’nde imara yeni açılan yerleşim alanlarının alt yapısı ve üst yapıları yapılacak. Sanayi Sitesi asfaltlanarak, doğalgaz kazılarından oluşan yol tadilatları asfalt ve kilitli parke taşıyla onarılacak. Yeni Mahalle’de bulunan yaklaşık 1 kilometrelik uzunluğundaki kapalı kanal yağmur suyu hatları yenilenerek, üst yapıları tamamlanacak. Yeşilyurt Mahallesi’ndeki eksik kalan üstyapı çalışmaları bitirilerek, Yeni Mahalle’de muhtelif yerlerde dekoratif panel çit uygulaması yapılacak. Kent genelinde muhtelif cadde ve sokaklarda yol kaldırım kanalizasyon yapım işleri yapılarak, gereken güzergahlarda istinat duvarı veya taş duvar yapılacaktır” denildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT


Yasal Uyarıdır:Çapakçur Gazetesi'nde yer alan içeriklerin her hakkı saklıdır. Web sitesi içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, başka web sitelerine, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ve web ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. Aksi durumda hukuki işlem başlatılır.

İnstagram hesabımızı takip ettiniz mi? Tıklayın: @capakcurgazete  
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER