”Facebook” 15 Temmuz Paneli düzenlenecek -Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri
Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri

15 Temmuz Paneli düzenlenecek

İmam Hatip Koordinatörlüğü ve Bingöl Üniversitesi ÜNİAK Kulübü işbirliğiyle 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü konulu panel düzenlenecek.

15 Temmuz Paneli düzenlenecek
13 Temmuz 2018 - 18:56 'de eklendi. 513 Bingöl Çapakçur Gazetesi

İmam Hatip Koordinatörlüğü ve Bingöl Üniversitesi ÜNİAK Kulübü işbirliğiyle 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü konulu panel düzenlenecek.

Bingöl Üniversitesi eski rektörlük binası Konferans Salonu’nda Sivil Dayanışma Platformu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Şahin, Bingöl Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Abdullah Taşkesen ve Bingöl Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hasan Çiftçi’nin konuşmacı olarak katılacağı 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü konulu panel düzenlenecek.

15 Temmuz Pazar günü saat 17:30’da başlayacak programa Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Ak Parti Milletvekili Feyzi Berdibek, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler, Bingöl Üniversitesi Rektörü İbrahim Çapak, kamu kurum amirleri, Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ve davetliler katılacak.

Program sinevizyon gösterisi ile başlayacak. Protokol konuşmaları ve 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü konulu panel ile son bulacak.


Bir önceki haberimiz: Akbana: “Hakimiyet milletindir dedik, milli iradenin yanında olduk” - Bingöl Haber


HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT


Yasal Uyarıdır:Çapakçur Gazetesi'nde yer alan içeriklerin her hakkı saklıdır. Web sitesi içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, başka web sitelerine, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ve web ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. Aksi durumda hukuki işlem başlatılır.

İnstagram hesabımızı takip ettiniz mi? Tıklayın: @capakcurgazete  
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER