”Facebook” 2 Kişi Göreve İade Edildi -Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri
Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri

2 Kişi Göreve İade Edildi

Olağanüstü hal (OHAL) kapsamında hazırlanan yeni KHK’da Bingöl Belediyesi’nde 2 kişi görevine iade edildi.

2 Kişi Göreve İade Edildi
31 Mart 2017 - 0:26 'de eklendi. 985 Bingöl Çapakçur Gazetesi

Olağanüstü hal (OHAL) kapsamında hazırlanan yeni KHK’da Bingöl Belediyesi’nde 2 kişi görevine iade edildi.

Olağanüstü hal (OHAL) kapsamında hazırlanan 688 sayılı yeni Kanun Hükmünde Kararname (KHK), Resmi Gazete’de yayımlandı. Yayımlanan KHK’da Bingöl Belediyesi’nde görevli Fatma Tuma Andırman, Nuran Hansu görevlerine iade edildi.

TOPLAMDA 416 KİŞİ

İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler  personelinden 90, sağlık Bakanlığından 83, Diyanet İşleri Başkanlığından 76,  yükseköğretim kurumlarından 37, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Sosyal Güvenlik Kurumu  Başkanlığından 24’er, Adalet Bakanlığından 15, Karayolları Genel Müdürlüğünden 9,  Milli Savunma Bakanlığı ve Türk Silahlı Kuvvetleri ile Orman ve Su İşleri  Bakanlığından 7’şer, Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü ve İller  Bankasından 5’er, Yargıtay, Jandarma Genel Komutanlığı ve Devlet Hava Meydanları  İşletmesi Genel Müdürlüğünden 4’er, Danıştay Başkanlığı, Bilgi Teknolojileri ve  İletişim Kurumu Başkanlığı ile Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünden 3’er, Çevre  ve Şehircilik Bakanlığı, Türkiye İstatistik Kurumu, Türkiye Lokomotif ve Motor  Sanayi AŞ. Genel Müdürlüğü ve Türkiye Demiryolu Makinaları Sanayi Anonim Şirketi  Genel Müdürlüğünden 2’şer, Dışişleri Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, İçişleri  Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü, Sayıştay ile Basın Yayın ve Enformasyon  Genel Müdürlüğünden birer kişi göreve iade edildi. (Haber Merkezi)


Bir önceki haberimiz: Türkücü Aydın Aydın, Bingöl’de Karın Üzerine Balla ‘Evet’ Yazdı - Bingöl Haber


HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT


Yasal Uyarıdır:Çapakçur Gazetesi'nde yer alan içeriklerin her hakkı saklıdır. Web sitesi içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, başka web sitelerine, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ve web ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. Aksi durumda hukuki işlem başlatılır.

İnstagram hesabımızı takip ettiniz mi? Tıklayın: @capakcurgazete  
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER