”Facebook” Analig Karate Yarışmaları Düzenlendi -Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri
Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri

Analig Karate Yarışmaları Düzenlendi

Bingöl’de 12 ilden 250 sporcunun katılımıyla ‘Analig Karate Yarışmaları’ düzenlendi.

Analig Karate Yarışmaları Düzenlendi
17 Nisan 2018 - 22:58 'de eklendi. 926 Bingöl Çapakçur Gazetesi

Bingöl’de 12 ilden 250 sporcunun katılımıyla ‘Analig Karate Yarışmaları’ düzenlendi.

Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Karate yarı final müsabakaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde Bingöl, Diyarbakır, Şanlıurfa, Gaziantep, Kilis, Elazığ, Tunceli, Malatya, Adıyaman, Van, Muş ve Batman illerinden yaklaşık 250 kız ve erkek sporcunun katılımıyla Karşıyaka spor salonunda yapıldı.

Yoğun katılımın sağlandığı kata ve kumite kategorilerinde düzenlenen Analig Karate yarı final müsabakalarında yıldız kızlar kategorisinde 48 puanla Diyarbakır birinci olurken, yıldız erkekler kategorisinde Şanlıurfa birinci oldu.

Bingöl adına ferdi olarak yarışan +60 kiloda Mehmet Ali Çaparlar ve +50 kiloda Zeynep Odunçelikbirinci olarak 5-6 Mayıs 2018 tarihlerinde Yalova ilinde yapılacak Türkiye finallerine gitmeye hak kazandılar.

İL MÜDÜRÜNDEN TEŞEKKÜR

Müsabakalarda dereceye giren takım ve sporculara ödüllerini takdim eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdal Arıkan müsabakalara katılım gösteren tüm illere, Hakemlere, antrenörlere ve sporculara teşekkürlerini iletti.

Arıkan ayrıca Anadolu Yıldızlar Ligi Karate yarı final müsabakalarına vermiş oldukları katkı ve desteklerden dolayı Vali Ali Mantı ve Belediye Başkanımız Yücel Barakazi’ye  teşekkürlerini ve şükranlarını iletti. (Haber Merkezi)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT


Yasal Uyarıdır:Çapakçur Gazetesi'nde yer alan içeriklerin her hakkı saklıdır. Web sitesi içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, başka web sitelerine, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ve web ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. Aksi durumda hukuki işlem başlatılır.

İnstagram hesabımızı takip ettiniz mi? Tıklayın: @capakcurgazete  
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER