”Facebook” Analig voleybol takımı 3’ncü Oldu -Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri
Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri

Analig voleybol takımı 3’ncü Oldu

Denizli’de gerçekleşen Anadolu Yıldızlar Final Haftasında Bingöl adına yarışan voleybol takımı, üçüncü olarak önemli bir başarıya imza attı.

Analig voleybol takımı 3’ncü Oldu
17 Mayıs 2018 - 21:01 'de eklendi. 2038 Bingöl Çapakçur Gazetesi

Denizli’de gerçekleşen Anadolu Yıldızlar Final Haftasında Bingöl adına yarışan voleybol takımı, üçüncü olarak önemli bir başarıya imza attı.

2017 – 2018 sezonu Anadolu Yıldızlar Ligi Final Haftası kapsamında gerçekleşen Voleybol Türkiye Birinciliği müsabakaları, 20 il, 10 erkek, 10 kız takımından 280 sporcunun katılımıyla Denizli İlinde yapıldı.

Mustafa Kaynak Spor Salonunda yapılan Anadolu Yıdızlar Ligi final müsabakalarında Bingöl adına yarışan Voleybol takımımız finallerde üçüncü olarak önemli bir başarıya imza attı.

İL MÜDÜR ARIKAN’DAN KUTLAMA

Anadolu Yıldızlar Ligi final müsabakalarında üçüncü olan voleybol takımı ve antrenörleri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdal Arıkan’ı makamında ziyaret etti. İl Müdürü Arıkan, final müsabakalarında göstermiş oldukları başarıdan dolayı Voleybol Takımı ve antrenörlerini kutlayarak başarılarının devamını diledi.

Arıkan ayrıca Yarışmalarda ve müsabakalarda bizlere vermiş olduğu desteklerden dolayı Vali Sayın Ali Mantı, Belediye Bakanı Yücel Barakazive İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin’e teşekkürlerini iletti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT


Yasal Uyarıdır:Çapakçur Gazetesi'nde yer alan içeriklerin her hakkı saklıdır. Web sitesi içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, başka web sitelerine, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ve web ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. Aksi durumda hukuki işlem başlatılır.

İnstagram hesabımızı takip ettiniz mi? Tıklayın: @capakcurgazete  
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER