”Facebook” Askerlere ‘Evlilikte İletişim’ Eğitimi -Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri
Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri

Askerlere ‘Evlilikte İletişim’ Eğitimi

Bingöl’de Bingöl Jandarma Komutanlığında “Evlilikte İletişim ve Yaşam Becerileri” konulu seminer verildi.

Askerlere ‘Evlilikte İletişim’ Eğitimi
12 Ağustos 2018 - 23:13 'de eklendi. 581 Bingöl Çapakçur Gazetesi

Bingöl’de Bingöl Jandarma Komutanlığında “Evlilikte İletişim ve Yaşam Becerileri” konulu seminer verildi.

Bingöl Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğünde görev yapan Sosyolog tarafından Evlilik Öncesi Eğitim Programı (EÖEP) kapsamında sağlıklı, mutlu ve müreffeh ailelerin oluşması için, aile içi iletişim süreçlerinin işlevselleştirilerek aile yaşam kalitesinin artmasına yönelik Bingöl Jandarma Komutanlığı’nda (85 kişi)  “Evlilikte İletişim ve Yaşam Becerileri” konulu seminer verildi.

Seminerde “Evlilikte İletişim ve Yaşam Becerileri, Sağlıklı Bir Evlilik İçin Aile İçi İletişimin Temel Unsurları, Evlilik Çatışmasına Sebep Olan Faktörler ve Çözüm Yolları “  vb. konulara değinilerek aile hayatında eşler arasındaki sağlıklı iletişim ve etkileşimin önemine vurgu yapıldı. Eş ve eş adayları arasında gerçekleştirilen iletişimin çeşitliliği kadar, verimliliğinin de aile yaşam kalitesi ve mutluluğunu arttırmada önemli olduğuna değinilerek, katılımcıların konulara aktif bir şekilde katılımları sağlandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT


Yasal Uyarıdır:Çapakçur Gazetesi'nde yer alan içeriklerin her hakkı saklıdır. Web sitesi içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, başka web sitelerine, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ve web ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. Aksi durumda hukuki işlem başlatılır.

İnstagram hesabımızı takip ettiniz mi? Tıklayın: @capakcurgazete  
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER