Avrupa Yetim-Der, Yetimleri Sevindirmeye Devam Ediyor

Avrupa Yetim-Der, hayırseverlerin “Kışlık Giyim Projesi” kapsamında yaptığı bağışlar ile Türkiye’de 40 yetim ve mağdur çocuğa giyim ve ayakkabı yardımında bulundu.

Uluslararası İnsani Yardım Kuruluşu Avrupa Yetim-Der,  hayırseverlerin yaptıkları bağışarla Yetim ve ihtiyaç sahiplerine yönelik yardım organizasyonları yapmaya devam ediyor. Bingöl ve çevresinde yaşayan Yetim ve ihtiyaç sahibi giyim mağazasına götürerek, kendi istekleriyle seçtikleri kışlık kıyafetleri giymelerini sağlayan Avrupa Yetim-Der gönüllü kadın kolları yetim çocukların sevinçlerine ortak oldu.

Elbiselerini ve ayakkabılarını alan yetimlerin sevinci gözlerinden okunurken, hayırseverlerin desteğiyle kendilerine giysi ve ayakkabı alınmasını sağlayan yetim çocuklar da mutluluklarını ifade ederek, Avrupa Yetim-Der’e teşekkürde bulundu.

Afrika, Asya, Arakan Kampları, Balkan ülkeleri, Türkiye, Yemen ve Filistin gibi birçok ülke ve bölgelerde çeşitli İnsani Yardımlar yapan Avrupa Yetim-Der, binlerce Yetim ve ihtiyaç sahibine hayırseverler aracılığı ile giyim ve ayakkabı yardımında bulunmuştu.

SIRADAKİ HABER:  Son Depremler: Malatya'da 5.0 büyüklüğünde deprem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.