”Facebook” BATMAYA MAHKUMSUN EY VAHŞİ BATI -Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri
Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri

BATMAYA MAHKUMSUN EY VAHŞİ BATI

Bayram Günce Yazdı:
BATMAYA MAHKUMSUN EY VAHŞİ BATI (Köşe Yazısı)
Yayım tarihi: 24 Kasım 2017

BATMAYA MAHKUMSUN EY VAHŞİ BATI
24 Kasım 2017 - 0:54 'de eklendi. 7820 Bingöl Çapakçur Gazetesi

BATMAYA MAHKUMSUN EY VAHŞİ BATI

Meşhur sözde, fitne zamanında düşman oklarını takip edin, sizi hakka götürür deniliyor, bu sözü göz önüne aldığımız zaman  ülkemizi son yıllarda dünyanın en güçlü ülkeleri arasına katan  ve dolayısıyla kanaatimce Cumhuriyet döneminin en güçlü lideri olarak kabul edilmesi gereken Tayyip Erdoğan, hem iç politika hem de dış politikada sürekli hedef tahtasına konulmuş vaziyette olup, 15 yıl gibi kısa bir sürede gerçekleştirdiği olağanüstü başarıları hazmedilemediği için de  kendisini devirmek için tüm imkanlarını seferber eden düşmanları tarafından akla-hayale gelmeyen türlü  türlü yollara-tuzaklara  başvurulduğu görülmektedir.

En son NATO  tatbikatında yapılan büyük terbiyesizlik ve alçaklık karşısında, özellikle, uluslararası siyasette dik duruşuyla bilinen Tayyip Erdoğan, derhal NATO tatbikatındaki askerimizi geri çektirmiş, bu alçak skandala  sert bir biçimde cevaplarını vermiş,  karşılığında,  başta NATO  Genel Sekreteri Stoltenberg olmak üzere gerek yazılı ve gerekse telefon aracılığıyla tüm yetkili ve sorumlulara özür diletmiştir.

Aslında, bu Vahşi Batı’nın suratına dahi tükürsen, o yine de gökten rahmet yağdı diyebilecek kadar onursuz ve  ikiyüzlü bir şahsiyet ve siyasete sahip olduğu için tarihinde bu tür skandalların örnekleri sayısız  olmakla birlikte,  böylesi skandalların hiçbir zaman eksik olmadığı ve hiçbir zaman da eksik olmayacağı anlaşılıyor..

Tayyip Erdoğan’ın şahsında tüm ülke ve ümmetin onurunu hedef alan bu alçak skandaldan sonra en son Başbakan Yardımcısı  Çavuşoğlu, NATO kapsamında artık daha kararlı bir şekilde kendi ilke ve değerlerimiz doğrultusunda hareket edileceğini beyan etmiştir.

Sadece bizim ülkemizde değil, İslam coğrafyasının farklı bölgelerinde maalesef özellikle gençlerimizin dini ve etnik duygularını istismar ederek, kendi emelleri doğrultusunda  kullanmak suretiyle çirkin senaryolar eşliğinde bu güzel topraklara fitne tohumları ekerek döktükleri kandan medet uman başta Vahşi ve Vampir Batı’nın karşısında Tayyip Erdoğan gibi bir-iki lider daha olsa ben kesinlikle inanıyorum ki onların  bu ve buna benzer senaryolara imza atarak  ulaşmak istedikleri o  adi emel ve hedefleri kursaklarında kalacak ve hiçbir zaman o adi emel ve hedeflerine kavuşamayacaklardır.

Çünkü bu dini ve dinin doğrultusundaki hayatı Allah koydu ve onu koruyacak ve yeryüzüne yayacak  yine Allah’tır;  ancak Allah, bu kutlu yolda fani dahi olsa Tayyip Erdoğan gibi şahsi menfaatlerini milletin ve ümmetin menfaatlerine feda etmiş, gövdesini dahi taşın altına koymuş ve bu yolda kefenini giymiş ve zalimler karşısında her zaman dik duruşuyla nam salmış, onlara ONE MİNUTE restini çekmiş cesur lider kahramanlar ve arkadaşları aracılığıyla bu davayı sürdürecektir .

Asırlarca, Osmanlı’nın ve İslam’ın bayraktarlığını üstlenen Anadolu’nun necip milleti başta olmak üzere tüm Müslüman dünyasını tahakkümü altına almaya çalışan Batı; kendi Emperyalist zihniyetini egemen kılmak için  öncellikle İslam ülkelerinde çeşitli kanallarla iktidarları ele geçirmiş  ve yönetime getirdiği kukla iktidar ve idarecilerle  bu güzelim coğrafyayı  ve İslamiyet’i yaşanmasın ve yayılmasın diye  sürekli baskı ve zulüm altında tutmaya çalışmış ve ne yazık ki yer yer ve zaman zaman  başarılı da olmuştur.

Ancak, zahiren gözlere başarı gibi gözükse de bu baskı ve zulümün geçici olduğu tarihteki örneklerinden de  anlaşılmakla birlikte, gelecekte ise kafirler istemese de Allahın nurunu tamamlayacağı ayetlerle sabit ve aşikardır.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT


Yasal Uyarıdır:Çapakçur Gazetesi'nde yer alan içeriklerin her hakkı saklıdır. Web sitesi içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, başka web sitelerine, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ve web ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. Aksi durumda hukuki işlem başlatılır.

İnstagram hesabımızı takip ettiniz mi? Tıklayın: @capakcurgazete  
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER