Bingöl Emniyet Müdürü Değişti

Bingöl Emniyet Müdürü Metin Akay Isparta’ya, Polis Başmüfettişi Ali Canbolat ise Bingöl’e atandı.

Emniyet Müdürleri Atama Kararnamesi, Resmi Gazete’de yayımlandı. Kararname ile boşta bulunan 4 Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı görevine atama yapılırken, 49 ilin Emniyet Müdürü değişti. Bu illerden 14’ünün Emniyet Müdürü, polis başmüfettişliğine getirildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yer alan Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesi’ne göre; Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanı Resul Holoğlu, Personel Daire Başkanı Ahmet Şengün ve Kayseri Emniyet Müdürü İbrahim Kulular emniyet Genel Müdür Yardımcılığı’na atanırken, Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı görevini vekâleten yürüten 1. Hukuk Müşaviri Selami Hüner de bu göreve asaleten getirildi. Hüner´den boşalan 1. Hukuk Müşavirliği´ne ise Polis Başmüfettişi Ziyaettin Kaygusuz atandı.

BİNGÖL EMNİYET’İNE YENİ İSİM

Kararname kapsamında, Bingöl Emniyet Müdürü Metin Akay Isparta İl Emniyet Müdürü olarak atanırken, Hatay Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) Müdürü Polis Başmüfettişi Ali Canbolat, Bingöl İl Emniyet Müdürü olarak atandı.

SIRADAKİ HABER:  Arılarda zahmetli oğul toplama dönemi başladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.