”Facebook” Bingöl Üniversitesi 9 Akademik Personel Alacak -Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri
Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri

Bingöl Üniversitesi 9 Akademik Personel Alacak

Bingöl Üniversitesi Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi web sitesi üzerinden yayımladığı ilanla 9 akademik personel alacağını duyurdu.

Bingöl Üniversitesi 9 Akademik Personel Alacak
13 Temmuz 2018 - 18:53 'de eklendi. 1447 Bingöl Çapakçur Gazetesi

Bingöl Üniversitesi Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi web sitesi üzerinden yayımladığı ilanla 9 akademik personel alacağını duyurdu.

Bingöl Üniversitesi Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi web sitesi üzerinden yayımladığı ilanla 9 akademik personel alacağını duyurdu. Bingöl Üniversitesi Akademik Personel ilanı ile ilgili tüm detaylar şöyle:

BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

“Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine; 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi ve 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu Kanuna dayalı olarak çıkartılan ilgili yönetmelik hükümleri ile Bingöl Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterleri Yönergesi doğrultusunda öğretim üyesi alınacaktır. Ayrıntılı bilgi Üniversitemiz (www.bingol.edu.tr) web sayfasının duyurular kısmında mevcuttur.”

Veterinerlik Fakültesi’ne 1 Profesör, 2 Doktor Öğretim Üyesi, Ziraat Fakültesi’ne 1 Doçent, Fen – Edebiyat Fakültesi’ne 1 Doçent ve 1 Doktor Öğretim Üyesi, İlahiyat Fakültesi’ne 1 Doktor Öğretim Üyesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesine 1 Doktor Öğretim Üyesi, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi’ne 1 Doktor Öğretim Üyesi.”


Bir önceki haberimiz: Yeni Bakan Milli Eğitim Müdürleriyle Toplandı - Bingöl Haber


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT


Yasal Uyarıdır:Çapakçur Gazetesi'nde yer alan içeriklerin her hakkı saklıdır. Web sitesi içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, başka web sitelerine, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ve web ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. Aksi durumda hukuki işlem başlatılır.

İnstagram hesabımızı takip ettiniz mi? Tıklayın: @capakcurgazete  
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER