”Facebook” Bingöl’de 2 Hırsızlık Şüphelisi tutuklandı -Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri
Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri

Bingöl’de 2 Hırsızlık Şüphelisi tutuklandı

Bingöl’de Emniyet Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği tarafından yakalanan 2 şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.Kentte 10 hırsızlık olayının aydınlatıldığı belirtildi.

Bingöl’de 2 Hırsızlık Şüphelisi tutuklandı
31 Mart 2017 - 0:44 'de eklendi. 920 Bingöl Çapakçur Gazetesi

Bingöl’de Emniyet Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği tarafından yakalanan 2 şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.Kentte 10 hırsızlık olayının aydınlatıldığı belirtildi.

Bingöl Valiliği, Emniyet Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği tarafından yakalanan 2 şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildiğini açıkladı.

Konu hakkındaki valilik açıklamasında şöyle denildi:

“İlimiz İnalı, Kültür, Recep Tayyip Erdoğan, Yenişehir, İnönü, Şehit Mustafa Gündoğdu, Yeşilyurt Mahallelerindeki bazı ikametlerde şubat ve mart ayları içerisinde muhtelif tarihlerde gerçekleşen 10 ayrı hırsızlık olayı ile ilgili İl Emniyet Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda olayı gerçekleştiren 3 şüpheli şahıs tespit edilmiştir.Olayla ilgili olarak 24.03.2017 günü 1 şahıs Hırsızlık Büro Amirliği Ekipleri tarafından yakalanarak Cumhuriyet savcılığında yapılan ilk sorgusuna müteakip çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştır.Olayı gerçekleştiren diğer şüpheli şahısların yakalanabilmesi için 27.03.2017 tarihinde ekiplerimiz tarafından yapılan yoğun ve sabırlı çalışmalar neticesinde 3 şüpheli şahıs görevlilerimiz tarafından yakalanmıştır. Yakalanan şüpheliler 28.03.2017 tarihinde Cumhuriyet Başsavcılığına çıkartılmış, 2 şüpheli Cumhuriyet Savcılığında yapılan ilk sorgularına müteakip serbest bırakılmış,1 şüpheli şahıs ise sevk edildiği nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanmıştır.İlimizde huzur ortamının tesisi, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin temini için yapılan çalışmalar aralıksız bir şekilde devam edecektir.” (Haber Merkezi)


Bir önceki haberimiz: Polis, İşyerlerini Denetledi - Bingöl Haber


HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT


Yasal Uyarıdır:Çapakçur Gazetesi'nde yer alan içeriklerin her hakkı saklıdır. Web sitesi içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, başka web sitelerine, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ve web ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. Aksi durumda hukuki işlem başlatılır.

İnstagram hesabımızı takip ettiniz mi? Tıklayın: @capakcurgazete  
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER