”Facebook” Bingöl’de aranan 154 şüpheli yakalandı    -Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri
Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri

Bingöl’de aranan 154 şüpheli yakalandı   

Bingöl polisinin son 2 ayda yaptığı çalışmada hakkında hapis cezası kesinleşen ve arama kaydı bulunan 154 şahsın yakalandığı bildirildi.

Bingöl’de aranan 154 şüpheli yakalandı   
14 Eylül 2018 - 22:52 'de eklendi. 565 Bingöl Çapakçur Gazetesi

Bingöl polisinin son 2 ayda yaptığı çalışmada hakkında hapis cezası kesinleşen ve arama kaydı bulunan 154 şahsın yakalandığı bildirildi.

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekipleri Aranan Şahıslar Büro Amirliğinin, Temmuz ve Ağustos ayı içerisinde yaptığı çalışmalarla ilgili bilgi verildi.

Yapılan açıklamada,terör örgütüne üye olma, silahla tehdit, yaralama, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapma veya sağlama, hırsızlık, borçlunun ödeme şartını ihlali, cebir tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma suçlarından haklarında 1 yıldan 12 yıla kadar hapis cezası ve yakalama kararı bulunan toplam 154 şahsın yakalandığı bildirildi.

Yakalanarak tutuklanan  şüphelilerden birinin 17 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan H.G., diğerinin ise 12 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası olan F.B. olduğu da aktarıldı. (İHA)


Bir önceki haberimiz: Bingöl’de 125 Güvenlik Personeli Alınacak - Bingöl Haber


HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT


Yasal Uyarıdır:Çapakçur Gazetesi'nde yer alan içeriklerin her hakkı saklıdır. Web sitesi içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, başka web sitelerine, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ve web ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. Aksi durumda hukuki işlem başlatılır.

İnstagram hesabımızı takip ettiniz mi? Tıklayın: @capakcurgazete  
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER