”Facebook” BİNTSO ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi -Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri
Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri

BİNTSO ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası(BİNTSO) 1 Nisan Oda seçimlerinden sonra ilk olağan Mayıs ayı toplantısını gerçekleştirdi.

BİNTSO ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi
09 Mayıs 2018 - 22:59 'de eklendi. 612 Bingöl Çapakçur Gazetesi

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası(BİNTSO) 1 Nisan Oda seçimlerinden sonra ilk olağan Mayıs ayı toplantısını gerçekleştirdi.

BİNTSO’nun ilk olağan Mayıs ayı toplantısı Meclis Başkanı Sinan Baylas Başkanlığında Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleşti.

BİNTSO Meclisi adına açıklama yapan Başkan Baylas, “Yeni dönemde yeni meclis üyelerimizle beraber ilimizin sanayisi ve ekonomisinin gelişmesi adına uyumlu bir şekilde çalışacağız. Üyelerimizin ticaretini geliştirmek için hep birlikte meclis olarak elimizden geleni yapacağımızdan hiçbir üyemizin kaygısı olmasın. İlk meclis toplantımızda yeni hizmet binamızın biran önce tamamlanması için proje çalışmalarının hızlanması konusunda karar alındı. Yeni meclisimizin ilimizin ticaretine, sanayisine ve iş dünyasına hayırlar getirmesini temenni eder, seçilen bütün meclis üyesi arkadaşlarıma çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT


Yasal Uyarıdır:Çapakçur Gazetesi'nde yer alan içeriklerin her hakkı saklıdır. Web sitesi içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, başka web sitelerine, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ve web ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. Aksi durumda hukuki işlem başlatılır.

İnstagram hesabımızı takip ettiniz mi? Tıklayın: @capakcurgazete  
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER