”Facebook” CHP’den Gazetemize Ziyaret -Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri
Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri

CHP’den Gazetemize Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bingöl İl Başkanı Ahmet Bazencir ile milletvekili adayları Vahdettin Uzunyayla ve Mehmet Evran Çapakçur Gazetesi’ni ziyaret etti.

CHP’den Gazetemize Ziyaret
10 Mayıs 2018 - 22:52 'de eklendi. 616 Bingöl Çapakçur Gazetesi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bingöl İl Başkanı Ahmet Bazencir ile milletvekili adayları Vahdettin Uzunyayla ve Mehmet Evran Çapakçur Gazetesi’ni ziyaret etti.

Ziyaretlerinde Çapakçur Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mahmud Arda’ya seçim üzerine değerlendirmelerde bulunan CHP İl Başkanı Ali Bazencir ve Milletvekili Adayları, seçim çalışmalarına başladıklarını söylediler.

Bazencir; “ Önümüzde kritik bir erken seçim var. Biz de diğer partiler gibi tüm hazırlıklarımızı tamamladık ve saha çalışmamıza başladık. Bingöl için hayırlısı ne ise onu diliyorum. Kim hangi partiden vekil olursa olsun memleketimiz için çalışmalıdır. Memleket çıkarlarını düşünerek hareket etmelidir” dedi.

CHP 1’nci Sıra Milletvekili Adayı Vahdettin Uzunyayla ise, “Emekli olarak CHP içerisinde yer aldım ve siyasete girdim. İliimize siyasi olarak emeğimiz ve katkımız olsun istedim. Halkımız 17 senede doğruları da yanlışları da gördü, bunları göz önünde bulundurarak umuyorum ki en doğru cevabı verecektir. Karlıova Devecik Köyü 1957 doğumluyum. 30 yıldan fazla Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nde çalıştım. Bütün adaylarımıza ve Bingöl’ümüze hayırlı olsun diyorum” diye konuştu.

CHP Bingöl milletvekili adayları Vahdettin Uzunyayla ve Mehmet Evran, seçim sürecin herkes için hayırlara vesile olmasını diledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT


Yasal Uyarıdır:Çapakçur Gazetesi'nde yer alan içeriklerin her hakkı saklıdır. Web sitesi içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, başka web sitelerine, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ve web ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. Aksi durumda hukuki işlem başlatılır.

İnstagram hesabımızı takip ettiniz mi? Tıklayın: @capakcurgazete  
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER