“Dağıtılan Takvimlerin Belediyemizle Hiçbir Alakası Yok”

Genç Belediyesi, kısa süre önce vatandaşlara dağıtılan takvimlerin kütüklerinde gerçeği yansıtmayan bilgilerin yer aldığını belirterek, yaptığı basın açıklamasında yapılan yanlışın İhya Takvimlerinin hatasından kaynaklandığını, "Belediyemizin bu yanlışla hiçbir ilgisinin... Devamı »

FETÖ dizisinden ilginç sahne: Noel Baba kılığında canlı bomba!

Rus Büyükelçi Karlov'a düzenlenen suikastın birebir sahnelendiği dizinin bir sonraki bölümünde dikkat çeken sahnede Noel Baba kılıklı bir terörist canlı bomba eylemi yapmak için bir okula gidiyor. Devamı »

Uyuşturucuya Geçit Yok!

Bingöl’de 1 yılda 2 ton 805 kilo 865 gr esrar, 1 milyon 459 bin 391 kök kenevir, 7 bin 900 gr. kenevir tohumu, 324 sentetik hap, 103 gr. kokain,... Devamı »

Silikozis Bir Can Daha Aldı

Karlıova ilçesinde Silikozis hastası bir kişi tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Devamı »

Yeni Kimliklerin Dağıtımı 2 Ocak’ta

Yeni kimlik kartı için başvuru süreci belli oldu. Bazı pilot illerde belirli periyotlarla dağıtılmaya başlanan yeni kimlik kartları için gerekli belgeler ve ücret detayları açıklandı. Devamı »

Vali Köşger’den Yeni Yıl Mesajı

Bingöl Valisi Yavuz Selim Köşger, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Devamı »

Hac Ön Kayıt Ücretleri PTT’den Yatırılabilecek

Bingöl PTT Başmüdürlüğü Hac ön ödeme ücretlerine ait işlemlerin tüm PTT işyerlerinde yapılabileceğini duyurdu. Devamı »

Sosyal Medyayı Az Kullanan Kişiler Daha Mutlu

Uzmanlar, araştırmaların sosyal medya kullananların daha sıklıkla depresyona girdiğini, sosyal medyayı az kullanan kişilerin daha mutlu olduklarını söyledi. Devamı »

Şehit Çocuklarına Hediye

'Yalnız Değilsiniz, Türkiye'nin En Büyük Ailesi' projesi kapsamında Bingöl’de şehit çocuklarına bilgisayar hediye edildi. Devamı »

BÜ, İmam Hatip Öğrencilerini Konuk Etti

Bingöl Anadolu İmam Hatip Lisesinde okuyan yaklaşık 150 öğrenci, Bingöl Üniversitesini kampüsünü gezme ve fakülteleri tanıma fırsatı buldu. Devamı »