Ölümden böyle kurtuldu

İstanbul kadıköy’de dönüş yapmak isteyen bir otomobil sürücüsü arkasından gelen motosikleti fark etmeyince kazaya neden oldu. yaşanan bu anlar ise güvenlik. Devamı »

Batman’da çatışma: 2 şehit

Batman’ın kozluk ilçesinde güvenlik güçleri ile teröristler arasında yaşanan çatışmada 2 asker şehit oldu, 1 terörist öldürüldü. Devamı »

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘Manşetlerle, kalemşörlerle çarpışarak bu günlere geldik’

Cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan, “maalesef bu memleketin havasını teneffüs edip, ekmeğini yiyip, suyunu içip, tüm imkanlardan en üst düzeyde faydalanıp. Devamı »

İstanbul merkezli 14 ilde FETÖ operasyonu: 52 kişi hakkında gözaltı kararı

Fetullahçı terör örgütü/paralel devlet yapılanmasına (fetö/pdy) yönelik yeni bir operasyon düzenlendi. örgütün gizli haberleşme programı bylock kullanıcısı 52. Devamı »

Kaybolan dağcının cesedi 4 yıl sonra bulundu

Rusya’nın altay dağları'nda 4 yıl önce kaybolan dağcının cesedi buzulların içinden çıktı. Devamı »

Cemaat namazını minare yıkılır korkusuyla kılıyor

Beyoğlu’ndaki tarihi sefer kethüda (bostaniçi) camisi’nin yıkılmak üzere olan minaresi vatandaşları tedirgin ediyor. çökme tehlikesiyle karşı karşıya olan. Devamı »

Didim jandarması kaçakçılara göz açtırmadı

Didim ilçe jandarma komutanlığı ekipleri, yasa dışı yollardan yurt dışına kaçmaya çalışan 28 göçmeni yakalarken, göçmenleri taşıyan kaçakçılardan birisi. Devamı »

2018-2019 Okullar ne zaman açılacak kapanacak? Ara tatil kaç gün olacak?

Milyonlarca öğrenci 2018-2019 eğitim öğretim döneminde “okullar ne zaman açılacak, 2019 ara tatil ne zaman başlayacak ve kaç gün olacak, okullar ne zaman. Devamı »

Orta Asya’nın en büyük camisini Erdoğan ibadete açacak

Diyanet işleri başkanlığı ve türkiye diyanet vakfı tarafından kırgızistan’ın başkenti bişkek’te yaptırılan, bişkek cumhuriyet merkez imam serahsi camii 2. Devamı »

Bilgisayarınız başkasının silahı olmasın!

Günden güne artan internet kullanımı siber saldırıları da arttırırken, uzmanlar satın alınan korsan yazılımların, bilgisayarları başkasının elinde silaha. Devamı »