Ebru Öğretmen ve Öğrencilerden Eğlenceli Mezuniyet Programı

İMKB Mustafa Kemalpaşa İlkokulu öğrencileri mezuniyeti eğlence programıyla kutladılar. Veliler öğretmeni yılın öğretmeni seçtiler. 

Bingöl İMKB Mustafa Kemalpaşa İlkokulu 4/G Sınıfı öğrencileri düzenlenen eğlence programıyla mezun oldular.  Program da doyasıya eğlenen 31 öğrenci, ilköğretime veda ederek, ortaöğretime geçti.

Öğrencilerini mezun etmenin mutluluğunu yaşayan Sınıf öğretmeni Ebru Kalabalık Yıldız: “Öğrencilerimi geleceğe hazırlamanın, onların bilgiye ulaşmasının bir adımı olmaktan gurur duyuyorum çocuklarımı bir üst eğitim kurumuna her yönden hazırladığıma inanıyorum. En büyük isteğim hayatın her alanında kendini geliştiren, bilgiyi güç sayan, amacı olan ve amaçlarına ulaşmak için çok çalışan çocuklar yetiştirmektir. Eğitim sürecine aileleri de katarak çok güzel işler başardık, bundan sonraki eğitim süreçlerinde bütün çocuklarımı başarılar diliyorum, beni ve evlatlarımı yalnız bırakmayan değerlerle velilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Sınıf öğretmeninden çok memnun olduklarını dile getiren Veli Aysel Burulday, velilerle ortak karar alıp öğretmen Ebru Kalabalık Yıldız’ı, yılın öğretmeni seçtiler.

Eğlence programında Yıldız’a öğrenci velileri adına plaket veren veli Burulday: ” Öğretmeni Ebru Kalabalık Yıldız, ilk günden bugüne çok ilgili, kendi çocukları gibi ilgilendi çocuklarımızla. Çok özverili bir şekilde çocuklarımızın yetişmesinde emek harcadı. Öğretmenimizden çok memnunuz, Allah ondan razı olsun. Çok güzel bir şekilde öğrencilerimizi yetiştirerek eğitim verdi” diye konuştu.

SIRADAKİ HABER:  İŞGEM yolu aydınlatıldı

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.