Vatandaşlar gök taşını aramaya çıktı

Bingöl’ün Karlıova ilçesinde bazı köylerde vatandaşlar, düşen gök taşını aramaya çıktı. Bu akşam saatlerinde gökyüzünden düşen ve gök taşı olduğu değerlendirilen cisim Bingöl dahil Trabzon, Artvin, Malatya, Elazığ, Diyarbakır,... Devamı »

Bingöl Sessizliğe Büründü

Korona virüs tedbirleri kapsamında 81 ilde uygulanan 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasına uyulan Bingöl, sessizliğe büründü.  Korona virüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında 81 ilde uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasına ülke... Devamı »

Bingöl’de sessiz arife

Ülke genelinde olduğu gibi Bingöl’de de sokağa çıkma kısıtlamasından dolayı sokaklar bom boş kaldı. Korona virüs (Covid-19) pandemisi tedbirleri kapsamında ülke genelinde 23-26 Mayıs tarihleri arasında sokağa çıkma kısıtlaması... Devamı »

Bayramda nereler açık, nereler kapalı?

Corona virüsü salgını nedeniyle Türkiye’nin 81 ilinde sokağa çıkma yasağı uygulanacak. 23,24,25,26 Mayıs’ta uygulanacak olan sokağa çıkma yasağının detayları da belli oldu. İçişleri Bakanlığı 81 ilin valiliğine kısıtlama ile... Devamı »

PKK’ya ait çok sayıda mühimmat ele geçirildi

Bingöl'ün Ortaçanak Köyü kırsalında İl Jandarma Komutanlığı unsurlarınca terör örgütü PKK’ya ait çok sayıda mühimmat ele geçirildi. Devamı »

Bir gece yarısı… Acının 17’nci yılı

Bingöl'de 176 kişinin hayatını kaybettiği ve 521 kişinin yaralandığı 1 Mayıs 2003 depreminin üzerinden 17 yıl geçti. Devamı »

Gazi Müdür Ürker: “Bingöl’ün Her Zaman Gönlümde Yeri Ayrı”

2014 yılında Bingöl Emniyet Müdürlüğü görevindeyken uğradığı saldırı sonucu gazi olan Atalay Ürker, sosyal medya hesabından Bingöl ile ilgili yaptığı paylaşımında Bingöl'ün gönlünde her zaman yerinin ayrı olduğunu söyledi.... Devamı »

Suriyeli Çocuklardan Vali Ekinci’ye Ziyaret

Vali Kadir Ekinci, 18 Aralık Uluslar arası Göçmenler Gününde İl Göç İdaresi Müdür Vekili Fırat Güneş ve Suriyeli göçmen çocukları kabul etti. 2017 yılı verilerine göre ise, Bingöl’de 703... Devamı »

Bakan Yardımcısı Erdil, Bingöl Üniversitesi öğrencileriyle bir araya geldi

Bir dizi temas ve incelemelerde bulunmak üzere Bingöl’e gelen İçişleri Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Tayyip Sabri Erdil, Bingöl Üniversitesi öğrencileri ile bir araya geldi. Bingöl Valisi Kadir Ekinci ve... Devamı »

Parmağında başladı, şimdi tüm vücudu titriyor videosu

Devamı »