”Facebook” FUTSAL’da Finalistler Belli Oldu -Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri
Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri

FUTSAL’da Finalistler Belli Oldu

Bingöl Üniversitesi tarafından düzenlenen FUTSAL müsabakalarında finalistler belli oldu.

FUTSAL’da Finalistler Belli Oldu
31 Mart 2017 - 0:35 'de eklendi. 939 Bingöl Çapakçur Gazetesi

Bingöl Üniversitesi tarafından düzenlenen FUTSAL müsabakalarında finalistler belli oldu.

Bingöl Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığının ‘Bahar Şenlikleri’ kapsamında düzenlediği Salon Futbolu (FUTSAL) müsabakalarında yarı final maçları sonucunda finale çıkan takımlar belli oldu.

Yarı final maçları sonucunda Genç Meslek Yüksekokulu’nu 9-4 yenen Sağlık Bilimleri Fakültesi ile İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’nin 2. takımını 13-2 yenen Fen Edebiyat Fakültesi finale çıktı.

Sağlık Bilimleri Fakültesi ile Fen Edebiyat Fakültesi takımları 31 Mart Cuma günü saat 13.30 final maçında karşılaşacaklar. Bingöl Üniversitesikapalı spor salonunda gerçekleşecek olan final karşılaşmasına akademik ve idari personel ile öğrenciler davet edildi. (Haber Merkezi)


Bir önceki haberimiz: 12 Bingölspor: 0 - AFJET Afyonspor: 0 - Bingöl Haber


HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT


Yasal Uyarıdır:Çapakçur Gazetesi'nde yer alan içeriklerin her hakkı saklıdır. Web sitesi içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, başka web sitelerine, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ve web ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. Aksi durumda hukuki işlem başlatılır.

İnstagram hesabımızı takip ettiniz mi? Tıklayın: @capakcurgazete  
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER