Genç Devlet Hastanesi Başhekimi Alagöz Oldu

Genç Devlet Hastanesi Başhekimliği’ne Bingöl Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Mehmet Alagöz atandı.

Uzun yıllardan beri Genç Devlet Hastanesi Başhekimliği görevini yürüten İç Hastalıkları Uzmanı Dr. İsa Altın önceki hafta mevcut görevinden istifa etmişti. İsa Altın’dan boşalan Genç Devlet Hastanesi Başhekimliği’ne ise Bingöl Devlet Hastanesi’nde İç Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan Mehmet Alagöz atandı. Alagöz, Salı günü itibari ile ilçedeki görevine başladı.

Kendi ilçesinde vatandaşlara yönelik sağlık hizmeti sunacağından dolayı mutlu olduğunu ifade eden Başhekim Alagöz, tüm birimdeki mesai arkadaşları ile birlikte ilçe halkının sağlık hizmetlerinden azami derecede faydalanması noktasında çaba sarf edeceklerini söyledi.

Mehmet ALAGÖZ KİMDİR

1986 Genç/Bingöl doğumlu olup, Şanlıurfa Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Yüksek ihtisasını Konya Necmettin Erbakan üniversitesi Meram Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Uzmanı olarak tamamlayan Alagöz, 2017 yıllından itibaren Bingöl Devlet Hastanesinde İç Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmaktaydı. 2019 Eylül ayı itibari ile Genç Devlet Hastanesinde Başhekimlik görevine başladı.

SIRADAKİ HABER:  "Genç İlçemiz Doğalgaz’a kavuşuyor. Peki Solhan?"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.