Güler’in Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmesinin detayları

Ak Parti İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile telekonferans yöntemiyle yaklaşık 15 dakika görüntülü konuştu.

Covid Pandemi Salgını’nın ardından video konferans yoluyla toplantılar gerçekleştiren Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bakanlar Kurulu’nun ardından Ak Parti 81 İl Başkanı ile telekonferans görüşmesi gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı canlı yayın açıklamalarının ardından alfabetik sıraya göre bütün İl Başkanlarına söz hakkı verdi.

Ak Parti İl Başkanı Güler’in Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yaptığı görüşme yaklaşık 15 dakika sürdü. Başkan Güler, ilimizle ilgili genel bilgiler, parti, teşkilat, yerel yönetim çalışmaları ve Covid-19 salgını hakkında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a brifing verdi ve Cumhurbaşkanı’ndan gelen soruları cevapladı.

Salgının sona ermesinin ardından Bingöl’e geleceğini parti binasını ziyaret edeceğini açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, salgın süresi boyunca vatandaşlara talimatlara uyulması çağrısında bulundu.

Güler, salgınla ilgili Bingöl’de 8 vakanın bulunduğunu doktorlardan alınan bilgiye göre tamamımın iyileşebilir vaka olduğunu kaydetti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İl Başkanı Güler ile yaptığı görüşmede memnuniyetlerini ifade ederek verilen bilgilerden dolayı teşekkür etti ve çalışmalarında kolaylıklar diledi. (Haber Merkezi)

SIRADAKİ HABER:  Aydemir'den Meclise 'Tırtıl' Önergesi

2 Yorum

  1. Duyanda diyecek zar baş başa konuştular 15 dk. Cumhur başkanının konuşmasını hepimiz dinledik tv den. O da bizim gibi 15 dk boyunca dinledi. Bu korona ona yaradı bir kaç ay daha o koltukta bu sayede

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.