”Facebook” İş adamı Bingöl, HÜDA PAR’dan aday adayı -Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri
Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri

İş adamı Bingöl, HÜDA PAR’dan aday adayı

Bingöllü iş adamı Yüksel Bingöl, 24 Haziran’da yapılacak erken seçimde, HÜDA PAR’dan Bingöl milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

İş adamı Bingöl, HÜDA PAR’dan aday adayı
09 Mayıs 2018 - 22:47 'de eklendi. 1037 Bingöl Çapakçur Gazetesi

Bingöllü iş adamı Yüksel Bingöl, 24 Haziran’da yapılacak erken seçimde, HÜDA PAR’dan Bingöl milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

HÜDA PAR’dan milletvekili olmak isteyenler için aday adaylığı başvuru süreci devam ederken,  Türkiye genelinde olduğu gibi Bingöl’de milletvekili aday adaylıkları birer birer açıklanmaya başlandı.

Müteahhitlik ve taahhüt işleri yapan Bingöl, HÜDA PAR’dan milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

HÜDA PAR Bingöl İl Başkanlığına adaylık başvurusu ardından açıklamalarda bulunan Bingöl, 24 Haziran’da yapılacak erken seçimde, HÜDA PAR’dan Bingöl milletvekili adayı olmak için başvuru yaptığını söyledi.

“BÖLGEMİZ, ÜLKEMİZ VE GENELDE TÜM İSLAM ÜLKELERİNİN SELAMETİ İÇİN ‘DOĞRUSU HÜDA PAR’ DİYORUZ”

Bingöl, Türkiye’ye bir siyasi kalite getireceğine inandığım için HÜDA PAR’dan aday adayı olduğunu belirterek, “27’nci dönem Milletvekilliği için HÜDA PAR’a müracaat ettim. AllahuTeâla Bingöl için özelikle Karlıova ve bölgemiz için hayırlı etsin. Ayrıca bölgemiz, ülkemiz ve genelde tüm İslam ülkelerinin selameti için ‘Doğrusu HÜDA PAR’ diyoruz” diye konuştu.

YÜKSEL BİNGÖL KİMDİR?

İş adamı Bingöl, 1970 Karlıova doğumlu olup evli ve 4 çocuk babasıdır. Tahsilini Karlıova’da tamamlayıp askerlik sonrası ticaret halatına atandı ve halen aktif ticaretle uğraşıyor.2014 yerel seçimlerinde HÜDA PAR Karlıova il encümen adayı olmuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT


Yasal Uyarıdır:Çapakçur Gazetesi'nde yer alan içeriklerin her hakkı saklıdır. Web sitesi içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, başka web sitelerine, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ve web ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. Aksi durumda hukuki işlem başlatılır.

İnstagram hesabımızı takip ettiniz mi? Tıklayın: @capakcurgazete  
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER