Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri

Seçim Reklam ve Tanıtım Çalışmaları

Aday Adaylarının Dikkatine!

Yerel Seçimler yaklaşıyor, seçim heyecanı başlıyor. Bingöl Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvuruları başladı. Çapakçur Gazetesi, aday adayları için tanıtım ve reklam çalışmalarını hazırladı.

Bingöl’ün en güncel, en hızlı ve en çok okunan haber sitelerinden capakçurgazetesi.com.tr ve en çok okunan gazetelerinden Çapakçur Gazetesi’nde reklam ve tanıtım çalışmalarınızı yayınlayabilir, daha fazla kitleye en ekonomik ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

WEB SİTEMİZDE FARK EDİLİRSİNİZ!

Bingöl’ün en çok okunan haber sitelerinden capakcurgazetesii.com.tr Web Sitemizin sayfalardaki ve anasayfadaki toplam sabit 16 reklam alanına ek olarak özel şablonlar sayesinde, sitemizin her alanına dilediğiniz kadar (SINIRSIZ) reklam eklenebilmektedir.

GÜNLÜK GAZETEMİZ İLE SEÇMENLERİNİZE ULAŞIN

Günlük olarak basılan ve Bingöl’de en fazla abone sayısına sahip gazetelerden Çapakçur Gazetesi’nde dilediğiniz sayfada yarım veya tam sayfa reklam çalışmalarınızı yayınlayabilir, seçmenlerinize kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz..

Sizler de bu geniş reklam ağında yer almak istiyorsanız, bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0426 213 50 51

Mail: mesutbudrac@hotmail.com

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Hakları Saklıdır. Lütfen Haberleri Kopyalamayınız. Sitemizden alınıp değiştirilen haberlerden Çapakçur Gazetesi Sorumlu Değildir. Gazetemiz Haber Ajanslarına abonedir.