”Facebook” Şehit polisin ismi okulda yaşatılacak -Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri
Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri

Şehit polisin ismi okulda yaşatılacak

Bingöl’ün Karlıova ilçesinde şehit olan polis memuru Abdulkadir Yıldırım’ın ismi Gaziantep’in Şahinbey ilçesindeki Mustafa Marangoz Ortaokuluna verildi.

Şehit polisin ismi okulda yaşatılacak
09 Mayıs 2018 - 23:01 'de eklendi. 647 Bingöl Çapakçur Gazetesi

Bingöl’ün Karlıova ilçesinde şehit olan polis memuru Abdulkadir Yıldırım’ın ismi Gaziantep’in Şahinbey ilçesindeki Mustafa Marangoz Ortaokuluna verildi.

Bingöl’ün Karlıova İlçesinde 1994 yılında şehit olan Abdulkadir Yıldırım’ın ismi Gaziantep’in Şahinbey ilçesi Perilikaya Mahallesindeki Mustafa Marangoz Ortaokuluna verildi. Şehit Polis Memuru Abdulkadir Yıldırım’ın babası Ökkeş Yıldırım, annesi Perihan Yıldırım ve kardeşi İsmail Yıldırım okulu ziyaret ederek, şehidin isminin okulda yaşatılmasında destek verenlere teşekkür etti. Şehit polisin babası Ökkeş Yıldırım, “Devletimiz her zaman şehit ve gazi ailelerinin yanında. Vatan ve millet için canını feda eden şehitlerimizin isimlerini okula veren başta Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya olmak üzere emeğe geçen herkese teşekkür ediyoruz. Oğlumuzun adı bu okul ile birlikte yaşayacak” diye konuştu.

Şehit Abdulkadir Yıldırım Ortaokulu Müdürü Zeki Danışman ise okulun ismini taşıdığı şehit polisin ailesini ağırlamanın gururunu yaşadıklarını belirterek, ziyaretten memnuniyetini belirtti. (İHA)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT


Yasal Uyarıdır:Çapakçur Gazetesi'nde yer alan içeriklerin her hakkı saklıdır. Web sitesi içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, başka web sitelerine, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ve web ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. Aksi durumda hukuki işlem başlatılır.

İnstagram hesabımızı takip ettiniz mi? Tıklayın: @capakcurgazete  
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER