”Facebook” Uyuşturucu bağımlılığına dikkat çekilecek -Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri
Çapakçur Gazetesi Bingöl Haberleri

Uyuşturucu bağımlılığına dikkat çekilecek

Bingöl Belediyesi, uyuşturucu madde bağımlılığını anlatan ‘Sahte Cennet Sessiz Çığlık’ isimli tiyatro oyununu sergileyecek.

Uyuşturucu bağımlılığına dikkat çekilecek
18 Ocak 2018 - 4:54 'de eklendi. 384 Bingöl Çapakçur Gazetesi

Bingöl Belediyesi, uyuşturucu madde bağımlılığını anlatan ‘Sahte Cennet Sessiz Çığlık’ isimli tiyatro oyununu sergileyecek.

Bingöl Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü’nden yapılan açıklamada, Türkiye Uyuşturucu ve Uyuşturucu Bağımlılığı İzleme Merkezi’nin (TUBİM) akademik denetim ve onayından geçen tek gençlik oyunu olan ‘Sahte Cennet Sessiz Çığlık’ tiyatro oyununun sahneleneceği belirtildi.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen tiyatro gösteriminin Kültür Merkezi’nde sahneleneceği belirtilen açıklamada, “Tiyatro oyunu, 18 Ocak 2018 tarihinde 2 seans olarak gösterime sunulacak. İlk seans saat 11.00’da, son seans ise saat 14.00’da gerçekleştirilecek” denildi.

Tiyatro oyunuyla, uyuşturucu madde bağımlılığına dikkat çekileceği belirtilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi: “Belirli periyotlarla yetişkin ve çocuklara yönelik düzenlediğimiz tiyatro oyunlarına bir yenisini daha ekledik. Bu oyunu diğerlerinden ayıran en önemli özellik, uyuşturucu madde bağımlılığına dikkat çekmesidir. 18 Ocak Perşembe günü iki seans şeklinde gösterime sunulacak oyuna, tüm gençleri ve aileleri davet ediyoruz.” (Haber Merkezi)

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT


Yasal Uyarıdır:Çapakçur Gazetesi'nde yer alan içeriklerin her hakkı saklıdır. Web sitesi içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, başka web sitelerine, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ve web ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. Aksi durumda hukuki işlem başlatılır.

İnstagram hesabımızı takip ettiniz mi? Tıklayın: @capakcurgazete  
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER