(Yayında) Serbest Kürsü: Bingöl AKUT İl Temsilcisi Ahmet Ateş

AKUT Bingöl Ekip Lideri Ahmet Ateş, Çapakçur Gazetesi ile Bingöl Güncel TV’nin hazırladığı, Mustafa Artan’ın sunduğu Serbest Kürsü programına konuk oldu. Devamı »

Video: Bingöl’de sosyal mesafeli törenle 25 yeni iş makinesi hizmete girdi

Bingöl’de İl Özel İdaresinin araç filosuna dahil ettiği 25 adet iş makinesi sosyal mesafeli törenle hizmete girdi. Devamı »

Video: Arılarda zahmetli oğul toplama dönemi başladı

Bingöl’de arıların oğul verme dönemiyle, ağaçlar ve kayalıklara yerleşen yavruların zahmetli bir şekilde yeni kovanlara alınması başladı. Devamı »

Video: Göktaşı Bingöl’e Düştü Mü? Düşmedi Mi?

Göktaşı düşünce o köy akıllara geldi, 5 yıl önce 40 araçlık para kazanılmıştı. 5 yıl önce yaklaşık 150 bin TL’lik göktaşı satan Mehmet Nezir Ergün, iddialı konuşup, göktaşının bu... Devamı »

Video: Bingöl – Diyarbakır yolunda trafik kazası: 8 yaralı

Diyarbakır yolunda iki aracın karıştığı kazada 2’si ağır 8 kişi yaralandı. Devamı »

Göktaşı birçok ilden görüldü, Bingöl’de kameraya yansıdı

Bir çok ilden görünen göktaşı olduğu değerlendirilen cismin düştüğü an Bingöl’de cep telefonu kamerasına yansıdı. Devamı »

Serbest Kürsü: Alican Bayram

Akademisyen Aliican Bayram, Serbest Kürsü programına katıldı: Devamı »

Bingöl’ün Havadan Görüntüleri

Korona virüs tedbirleri kapsamında 81 ilde uygulanan 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasına uyulan Bingöl, sessizliğe büründü. İşte Bingöl’ün sokağa çıkma yasağı sürecinde havadan çekilmiş görüntüleri: Devamı »

Cuma Karaaslan Serbest Kürsü’de – Yerli Tohumlar ve Bingöl’e Katkıları

Ziraat Mühendisi Cuma Karaaslan, ürettikleri yerli tohumları ve Bingöl’ü anlattı. Programı izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.  Devamı »

Serbest Kürsü: Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan

Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan, Bingöl Güncel. TV ve Çapakçur Gazetesinin ortak yayın yaptığı, Mustafa Artan’ın sunduğu ‘Serbest Kürsü’ programına konuk oldu. Yayını izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın: Devamı »